Риболовля на Рибальській базі «Орлеан» 12-16 жовтня 2020 року.

Риболовля на Рибальській базі «Орлеан» 12-16 жовтня 2020 року.

Як кажуть в двох словах «Захотілося, зібралися, приїхали, зловили, відпустили, все добре !!!»
А тепер докладніше …… ..
12 жовтня 2020 року команда «Carpe Diem» приїхала на водойму «Орлеан» з конкретною метою, протестувати новий рецепт бойла. Бойл зроблений на основі рибного борошна, як варений, так і розчиний. Плюс ліквід та діп.
Розклали табір швидко, як і завжди. Вже о 14.30 вудки булизакинуті в воду. Приготували стартовий закорм,зна основу вареного бойл, пелеттс, тигрового горіх, конопель. Залили все ліквідом і дали пару годин щоб усе настоялось. Склали маркерну карту і визначили точки лову.
Вирішили ловити на комфортної дистанції 87 та 65 метрів. До 18.00 стартова прикормка вже була доставлена ​​в точки лову. І тут нас чекало розчарування. До ранку жодного клювання.
Вранці приймаємо рішення перейти на ближню дистанцію. І знову закорм …… ..

До вечора спіймали одного коропа і одного амура. Почалося найцікавіше …….
Приїхали сусіди і все з корабликами. Всі почали завозити на точки за 100 метрів. Це нас трохи засмутило, так як ближні точки були вже підгодовані. І знову в бій …… ..
Вирішили піти на дальній кордон. Була точка 136 метрів. Ми її розглядали як запасний варіант. Настав і її час. Друга доба добігає кінця, а ми змінюемо третю точку.
Ну що ж. Нам працювати, не звикати. Прикормка знову в воду і оснащення теж.
Рішення було прийнято вірне. Вже через годину отримали перше клювання амура. І, як кажуть, почалось …… .. З цієї точки і було спіймано багато риб. 26 риб, з них 7 коропів. Чотири за 10+, а решта від 6 кг.
Риболовля вдалася, бойл сто відсотків робочий. Тактика обрана вірно. На душі добре і радісно. Настрій супер!!!! Втомлені, але задоволені приїхали додому.
Величезне дякую водойми «Орлеан» за незабутні емоції та враження.
P.S. Велике дякую хочу сказати Nixie An за дуже гарні фото та веселу компанію.