«Осіння рибалка на Каховському водосховищі»

«Осіння рибалка на Каховському водосховищі»

Доброго часу доби, шановні колеги по захопленню! Що відбувається з карпятником, коли його «велика родина» здається йому не такою вже і великою? Вірно! Він починає відкривати для себе нові місця, стикатися з новими труднощами, виходить із зони свого комфорту і їде на «дикун».

Після активних літніх місяців, які команда «Carpe Diem» провела на спортивних водоймах, настав час виїжджати на «дикун». Місце вибрали досить швидко – ми вирішили поїхати в затоку Каховського водосховища, Нікопольського району. Коли приїхали на місце рано вранці ми були захоплені красою осінньої природи: густий туман, схід сонця, жовто-червоні верхівки дерев. Команда почала облаштування табору – ми встановили намет і монтажний стіл, випили ароматну каву і зайнялися пошуком точок лову. Визначили перспективні місця в сорока і ста шістдесяти метрах. Прийшов час зайнятися поводками і насадками. У насадку ми використовували Бойл нашої торгової марки BOMBYX 16 мм і White BOMBYX 14 мм з POP UP 12-14 мм. Оскільки температура води вже далеко не літня, то гачки використовували №6 і м’який поводоковий матеріал без обплетення. З ближньої точки ловили з використанням виключно ПВА пакетів, а дальняк годували по дорослому – вранці і ввечері корабликом. До складу спод-міксу входив крах і різаний варений бойл, пелеттс 4-6 мм, зерна конопель (для поліпшення обміну речовин у коропа) і аміно-ліквід BOMBYX.

Вудки закинуто, благоустрій табору закінчено, шашлик готується, кава зварена … Перший паровоз не змусив себе довго чекати. Шлецік на мате. Настрій стає ще краще, пере закинули вудки і через годину, починається справжня боротьба з диким сазаном. Найсильніша риба неодноразово дала нам почути звук фрікциона, спроби зайти у коряжник не увінчалися успіхом і красень вагою 4,5 кг на мате. Повторне клювання дало впевненість, що точка працює.
По завершенню першої доби було реалізовано 10 клювань. Насадки і годувальна програма припали місцевої риби до душі))). Працювали обидві точки, що нас дуже радувало. На другу добу до нас приєдналися друзі-коропятники з м. Кривий Ріг – Аня і Назар. Позитивні люди, з якими точно не засумуєш! Вони привезли торт власноруч виговленний із зображенням коропа. Без зволікання Назар відправляє оснастки в точку, яка була визначена заздалегідь. Короп клює і протягом другої доби. Ось і «розмочили» Аня з Назаром. Було смішно спостерігати за друзями, які побували на «дикуні» вперше.

– За 10-ка – кричить Назар при клюванні, а за фактом на мате дуже гарна 4-ка Каховського водосховища))).
І ось хвилини затишшя, і нам вдалося зібратися за столом. Соковитий шашлик, смажена картопля з зеленою цибулею, яку смажили на диску з борони і фірмова яєчня, ммм …. Олег не перестає нас балувати своїми кулінарними шедеврами. Свіже повітря, красиве зоряне небо, шелест очерету, запах смачної кави і захоплюючі бесіди з друзями до півночі. Ці дивовижні моменти і є невід’ємна складова короповій сесії. Нашу ідилію, усамітнення з природою перериває звук пейджера. І знову в бій! І на іншому кінці волосіні дика риба, яка не має наміру здаватися без бою. Велика активність риби була вночі. Виведення коропів подарувало незабутні відчуття. Сильна і наполеглива боротьба дикої риби – це щось!

В результаті за три доби було спіймано 27 риб вагою від 1,5 до 5,6 кг. Біг-фіш цієї сесії дістався нашим гостям. Короп вагою 5,6 кг був спійманий Назаром з корчів поблизу берега. Але головною родзинкою було піймання чорного амура, вагою в 1,5 кг. В це важко повірити, але факт залишається фактом. Чорного амура нам не доводилося ловити раніше на території України. Риба, занесена в Червону книгу, спокусилася на нашу приманку на «дикуні».
Результатами риболовлі залишилися задоволені. Але до закриття сезону 2020 ще далеко, і ми будемо продовжувати свої сесії на «дикуні». Дякую друзям за чудову компанію. Будемо раді бачити всіх і на наступних виїздах.
Вся спіймана риба була відпущена в рідну стихію. Ми закликаємо всіх дотримуватися принципу: зловив – відпусти і щороку вас будуть радувати клювання все більші риби.

​Подписуйтесь на наш канал «Carpe Diem» в You Tube, тисніть лайки, пішить коментарі. Будемо ради ділитися новими відчуттями з вами.
ВСІМ <<НХНЧ>>.